Drzwi Drewniane Kowal

Producent Drzwi Drewnianych wewnętrznych i zewnętrznych na zamówienie

O firmie

Zakład Stolarski SEKO Sławomir Kowal został założony w 2008 roku w Biszczy k/ Biłgoraja (woj. Lubelskie). Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości drzwi drewnianych zewnętrznych i wewnętrznych niestandardowych oraz na indywidualne zamówienie. Nasze produkty idealnie sprawdzają się w mieszkaniach, domach, obiektach handlowych, usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Drzwi zewnętrzne i wewnątrzlokalowe wykonujemy w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Najwyższej jakości, naturalny surowiec i specjalistyczna obróbka sprawiają, iż nasze wyroby charakteryzują się odpowiednią szczelnością, izolacją akustyczną i odpornością ogniową, są wytrzymałe i przyjazne w użytkowaniu. Połączenie wysokich standardów technicznych z ciekawym wzornictwem i bogatą paletą ekologicznych lakierów wodnych pozwala nam na realizację najbardziej wymagających zamówień.

Sukces firmy budujemy na doświadczeniu, inwestycji w wiedzę i ludzi. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i zaawansowanym parkiem maszynowym.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt: "SEKO" Sławomi Kowal, Biszcza 197a, 23-425 Biszcza, tel. 663 792 900, e-mail: info@kowal-drzwi.pl
© 2020 Net Partners